• info@kibaroglumobilya.com.tr
  • +90 (531) 774 82 18
  • Pzt - Cmt : 09:00 - 18:00

Hakkımızda

Hakkımızda


İnsanın kendini rahat hissettiği, dinlendiği, mutlu olduğu yer evidir. Dış dünyadaki koşturmaca bitince herkes evine gidip mutlu olmak ister. Şayet evini kendi istediği gibi döşediyse ve kendi tarzını eve girdiğinde hissedebiliyorsa evi onu çok daha fazla mutlu edecektir. Ferah, şık ve tarzınızı yansıtan eviniz için Kibaroğlu Mobilya hizmetleriyle tanışmalısınız.

Şirketimizde çay ve kahve eşliğinde sizlerden evinizle ilgili hayallerinizi dinleyeceğiz. Bir evin ihtiyacı olan her türlü mobilyayı üreten şirketimiz sizlerin hayallerini, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun olarak tasarlamaktadır. Firmamız, mutfak, banyo, kapı, pencere, yatak odası, TV ünitesi, dış mekan mobilyaları tasarlamaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını, mimarlarımız ve tecrübeli elemanlarımızın önerileriyle harmanlayarak harika ürünler ortaya çıkarmaktayız.

Kalite Bizim İşimiz

Bütçe dostu ürünlerimizi üretmeye geçmeden önce bütün ayrıntıları müşterimizle görüşüp net kararı vermesini ondan bekleriz. Siparişi aldıktan sonra devamlı müşterimizle irtibatta kalıp en mükemmel sonucu ortaya çıkarmak için çaba sarf etmekteyiz. 25 yıllık tecrübemizle en doğru seçenekleri sunarak mutlu müşteri kitlemizi her geçen gün artırmaktayız.

Yatak odası, kapı, pencere, dış mekan, TV ünitesi, mutfak veya banyo hangi mobilya olursa olsun her bir hizmetimizi özenle ve dikkatlice yapmaktayız. İşlerimizin her birini önemseyerek zamanında ve verdiğimiz tarihte teslim etmekteyiz. Sorun oluşmaması için yüksek itina göstermekteyiz. Olası olumsuzluklarda müşterilerimizin çıkarlarını koruyarak siparişlerimizi yetiştiririz. Kibaroğlu Mobilya, bütün ürünlerinde kaliteli malzeme ve son teknolojiyi kullanmaktadır. Bütün hizmetlerimizde kaliteden ödün vermeden işlerimizi maksimum hassasiyetle yapmaktayız.