• info@kibaroglumobilya.com.tr
  • +90 (531) 774 82 18
  • Pzt - Cmt : 09:00 - 18:00

Vizyon - Misyon

Vizyon - Misyon


Vizyonumuz

Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun fiyat ve kaliteli ürün politikası ile hizmet veren Kibaroğlu Mobilya, ürün kalitesi ile sektördeki yerini korumaktadır. Teknolojinin gelişmelerini ve sektördeki trendleri yakından izleyen firmamız kalitenin peşindedir. Müşterilerin ihtiyaçlarını, sektördeki modern gelişmelerle karşılamaktayız. Firmamızı, sektörün yenilikleri ve müşterilerin ihtiyaçlarıyla yenilemekteyiz. 25 yıllık tecrübeye sahip bir marka olarak yeni hedeflerimize emin adımlarla ilerlemekteyiz. 

Aydın Kuşadası’nda hizmet veren firmamız ürün modellerini ve mağazalarını artırmayı amaç edinmiştir. Günün ve geleceğin vazgeçilmezi olmak için sergilediğimiz başarıları, il ve ülke geneline yaymayı hedeflemekteyiz. Firmamız, müşterilerine sunduğu zengin ve kaliteli ürünlerin çeşitliliğini ve özgünlüğünü geliştirmektedir. Şık ve modern tasarımlarımızı, cazip fiyatlarla sunmaktayız. Zamanında ve hızlı sevkiyatımızla mutlu ve rahat müşteri kitlemizi artırmayı amaçlamaktayız. 

Misyonumuz

Kaliteli ve teknolojinin en gelişmiş cihazlarıyla ürettiğimiz mobilyalarımızı müşterilerimizle buluşturmak. Modern, klasik ve özgün tasarıma sahip mobilyalar üreten Kibaroğlu Mobilya, kaliteli ve şık çizgilere sahip mobilyalarını tüketicilerine uygun fiyatlarla sunmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti için satış öncesi ve satış sonrasında verdiğimiz hizmet kusursuzdur. Maksimum seviyede ilgi ve alaka göstermek en temel ilkelerimiz arasındadır. 

Ürünlerimiz; mutfak, banyo, kapı, pencere, dış mekan, TV ünitesi alanlarında olup bol çeşitlilik göstermektedir. Zengin çeşit yelpazemizle her tarz ve her zevke hitap etmekteyiz. Müşterilerimize, mobilya, renk gibi seçenekler sunarak hayallerini meydana getiririz. Gerektiğinde farklı ürünleri birbiriyle kombin yaparak yeni ve orijinal tasarımlar oluşturarak bütün müşterilerimizin memnuniyetini sağlarız.